Autovakantie Noord Brabant Landal Het Vennenbos
€ 45,-
- Kras vakanties
- € 45,-
- 4 dagen
- logies
- eigen vervoer
Een verblijf op Landal Het Vennenbos middenin de Brabantse Kempen is één groot feest. Een duik in het golfslagbad van het Subtropisch Waterparadijs een keer van de spannende Black Hole glijbaan met sterrenhemel en signal lights af ravotten in het Kids Junglebad of de spectaculaire Lazy River ontdekken. Uw kinderen willen niets anders meer. Wedden dat u als volwassene net zoveel plezier heeft? Eenmaal opgedroogd gaan uw kleintjes gewoon verder op avontuur. Bijvoorbeeld in het Indoor Puk & Pelle Speelpaleis. Heeft u tijd om de prachtige omgeving van de Brabantse Kempen te verkennen!
Meer informatie of direct boeken?
Populair in Nederland
Kerkrade
Autovakantie Zuid Limburg Fletcher Hotel Brughof
v.a. € 49,-
Ijmuiden
Autovakantie Noord Holland Holiday Inn Seaport Beach
v.a. € 39,-
Emmen
Autovakantie Drenthe Eden Hotel Emmen
v.a. € 45,-
Valkenburg
Autovakantie Zuid Limburg Hotel Schaepkens St. Fijt
v.a. € 45,-
Terneuzen
Zondagspecial Zeeland Hampshire Churchill Terneuzen
v.a. € 49,-